اخبار روز

داچیا با کیسه آب گرم مجانی، آپشن اشتراکی BMW را به تمسخر گرفت!

داچیا آپشن اشتراکی را تله‌ای برای گرفتن پول بیشتر می‌داند...

ب‌امو گرمکن صندلی را در برخی کشورها به‌عنوان آپشنی اشتراکی ارائه می‌کند  یعنی جهت استفاده از آن باید حق اشتراک معینی را پرداخت کرد!

این آپشن اشتراکی  با انتقادهای زیادی مواجه است و افراد زیادی نسبت به رواج آن ابراز نارضایتی کرده اند.

داچیا این موضوع را دستاویز یک حرکت تبلیغاتی جالب قرار داده است و نمایندگی های این برند  25 کیسه آب گرم رایگان را به 25 مراجعه‌کننده اول اهدا می کنند تا  در روزهای زمستانی که صندلی سرد است، از آن به‌عنوان گرم‌کن پشت یا نشیمن‌گاه استفاده کنند!

داچیا آپشن اشتراکی را تله‌ای برای گرفتن پول بیشتر می‌داند. همچنین این برند اقتصادی به نسخه فول از مدل‌هایی مثل ساندرو استپ‌وی، داستر و جاگر اشاره کرده و می‌گوید همه آن‌ها به‌طور استاندارد دارای آپشن گرمکن صندلی هستند.

مدیر داچیا معتقد است فعال‌سازی آپشن موجود در یک خودرو با پرداخت مبلغ اضافی، با سیاست‌ سادگی داچیا همخوانی ندارد و این شرکت از روند موجود دنباله‌روی نخواهد کرد.

داچیا به‌خاطر عرضه محصولات بسیار ارزان‌قیمت و اقتصادی معروف است. اما پرچمدار جدید آن، یعنی جاگیر هیبرید در آلمان قیمتی برابر با 23,800 یورو دارد. این استیشن‌کراس که گران‌ترین خودروی تاریخ کمپانی است، چند هفته قبل معرفی شد. گفتنی است داچیا خود را برای معرفی یک شاسی‌بلند بزرگ‌تر از داستر آماده می‌کند. این شاسی‌بلند دو سال قبل در قالب مدلی مفهومی با نام بیگستر رونمایی شد و حوالی سال 2025 از راه خواهد رسید.

 

منبع: دیجیاتو

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا