برندهای تکنولوژیکبرندینگ

Google Play Music در ماه اکتبر برای همه خاموش می شود

آخرین روزهای فعالیت Google Play Music به پایان خواهد رسید و این سرویس تا پایان دسامبر سال 2020 به طور کامل بر روی YouTube Music قرار خواهد گرفت.در ماه می، این شرکت ابزاری برای انتقال لیست موسیقی­های منتخب از Google Play Music  به YouTube Music را در اختیار کاربران خود قرار داده است( music.youtube.com/transfer ).

از سپتامبر سال 2020 در نیوزلند و آفریقای جنوبی و در اکتبر این سرویس برای همه به طور کامل از دسترس خارج می­شود. با این حال گوگل اعلام کرده است که لیست­های پخش، آپلودها، خریدها، فهرست علاقه­مندی­ها و سایر اطلاعات تا دسامبر 2020 حفظ می­شود تا کاربران بتوانند آن­ها را به YouTube Music انتقال دهند.

این شرکت اعلام کرد: طی چند سال گذشته تلاش کرده­ایم تا با ادغام بهترین موسیقی­ها در Google Play Music با بهترین­های YouTube، تجربه فوق العاده­ای را در YouTube Music، ایجاد کنیم. ظرفیت لیست پخش آهنگ این سرویس از ۱۰۰۰ به ۵۰۰۰ آهنگ افزایش یافته و امکان بارگزاری حداکثر ۱۰۰ هزار آهنگ را دارد. به کاربرانی که نمی­خواهند حساب خود را به YouTube Music انتقال دهند اطمینان می­دهیم که صورت حساب شما را تا پایان دوره کنسل خواهیم کرد بنابراین هزینه اشتراکی را پرداخت نخواهید کرد.  هزینه اشتراک سرویس YouTube Music بدون تبلیغات، 9.99 دلار در ماه است. همچنین امکان شنیدن آهنگ در وضعیت آفلاین، متن آهنگ و گزینه اکتشاف برای یافتن آهنگهای جدید و ابزاری برای انتقال اشتراکهای پادکست به گوگل پادکست را دارد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا