اخبار روزبرندهای مد و فشنبرندینگ

کفش های وگان بلاخره پا به دنیای مد گذاشت

کفش‌های وگان، کفش‌هایی گیاهی هستند که از مواد اولیه حیوانی استفاده نشده‌اند و تولیدات این کفش‌ها به خاطر گیاهی بودنشان گران است و به همین دلیل این کفش‌ها لاکچری، نفیس و گران قیمت هستند.

امروزه به لطف دو مارک کفش مجلسی ، سبک وگان تغییر کرده است. آلفردو پیفری، یک ستاره نوظهوردر صنعت مد، که قبلاً طراح اصلی جیمی کو بود، طرح و ایده خود را در مجموعه مد که در هفته مد میلان برگزار شد، به نمایش گذاشت؛ و از چکمه‌های براق خود رونمایی کرد؛ و تولیدات کفش‌های وگان خود را آغاز کرد.

آلفردوپیفری ایده خود را این گونه بیان می‌کند که من می خواستم یک برند با یک هدف خاص را تشکیل دهم. پنج سال پیش، خوردن گوشت را متوقف کردم زیرا زمانی که گوشت می‌خوردم بسیاری از طعم‌های دیگر را نمی‌شناختم بنابراین طعم و غذاهای دیگر را کشف کردم و به این فکر افتادم که شاید بتوانم همین کار را با کفش انجام دهم.

من با آنچه که وجود دارد کار می کنم ، اما برخی از مواد هنوز ( به روش پایدار ) مانند چرم ثبت نشده و مورد بررسی قرار نگرفته اند. من سعی می کنم مشتری مد را وادار کنم که کفش های من را بخرد ، بدون اینکه حتی به چرم نبودن آنها فکر کند. این نوعی توازن است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا