برندهای تکنولوژیکبرندینگ

هواوی بلاخره جایگزین گوگل را راه اندازی کرد

جدیدترین دستگاه­ های هواوی امکان دسترسی به گوگل پلی را ندارند، در عوض به فروشگاه خود موسوم به هواوی اپ گالری تکیه می­ کنند. در نتیجه بسیاری از برنامه های مهم در دسترس نخواهند بود. حضور یک برنامه مسیر یابی بر روی هواوی اپ گالری تحولی بزرگ برای این شرکت خواهد بود.

این هفته برنامه Tom Tom Go Navigation راه اندازی می­ شود و در فروشگاه نرم افزای اپل، گوگل پلی و تلفن ­های هواوی در دسترس خواهد بود.

اپ گالری هواوی با استفاده از Here WeGo گام بلندی را در زمینه نقشه برداری برداشته است. این برنامه با بارگیری رایگان نقشه­ ها استفاده آفلاین را امکان پذیر می­ سازد.

تام تام یک برنامه بی عیب و نقص در مسیریابی خواهد بود. این برنامه تنظیمات آفلاین دارد که برای استفاده خارج از کشور با توجه به هزینه­ های رومینگ بسیار مهم است. با این نرم افزار می­ توان نقشه­ های سه بعدی را در تلفن همراه ذخیره کرد. تام تام، مسیر یابی آنلاین، اطلاعات ترافیکی و هشدار دوربین­ های ثبت تخلف را نیز شامل می­شود.

تنها نکته منفی این برنامه این است که برخلاف Here WeGo و نقشه ­های گوگل رایگان نیست. یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان برای این برنامه وجود دارد و پس از آن هزینه استفاده از آن سالانه 12.99 دلار یا ماهانه 1.99 دلار خواهد بود.

البته همچنان می­ توانید با گوشی­ های هواوی از طریق مرورگر وب از نقشه­ های گوگل استفاده کنید، اما کار با آن به آسانی نرم افزار نخواهد بود، حتی می توانید آن را بارگیری کنید ،اما ویژگی­ های آن چندان جامع نخواهند بود.

به هرحال ورود برنامه بی عیب و نقص Tom Tom Go Navigation در این هفته بسیار خوشامد خواهد بود.   

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا