اخبار روزبرندهای تکنولوژیکبرندهای شخصیبرندینگ

مجله تایم ایلان ماسک را به عنوان شخصیت سال 2021 معرفی کرد

مجله تایم، ایلان ماسک را به‌ عنوان مردی توصیف کرد که آرزو دارد سیاره ما را نجات دهد و سیاره‌ای جدید را برای ما به ارمغان بیاورد. نابغه، رویاپرداز، کارآفرین، و شومن از صفاتی بود که به ماسک نسبت داده شد. این در حالی است که ماسک اخیراً به فکر بازنشستگی و تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی است.

تایم همچنین در پروفایلی که به طور اختصاصی برای آقای ماسک طراحی کرده، اذعان داشته که ایلان ماسک دولت‌ها و صنایع بزرگ را مجبور به کرنش در راستای امیال و جاه‌طلبی‌های خودش می‌کند و به همین علت از او تمجید کرده است.

ادوارد فلسنتال، سردبیر و مدیر عامل تایم در این مورد می نویسد: در سال ۲۰۲۱، ماسک نه تنها به عنوان ثروتمندترین فرد جهان، بلکه شاید به عنوان ثروتمندترین فردی که تغییری عظیم در جامعه ما ایجاد کرد، ظاهر شد.

در میان دیگر برگزیدگان، سیمون بایلز به عنوان “ورزشکار سال”، اولیویا رودریگو به عنوان “هنرمند سال” و دانشمندان سازنده واکسن به عنوان “قهرمانان سال” انتخاب شدند.

بد نیست بدانید که نشریه‌ی تایم از ۹۴ سال پیش تا به امروز، هر سال فهرستی از تأثیرگذارترین اشخاص بر تحولات دنیا را منتشر می‌کند. آخرین برندگان لقب «شخصیت سال» در این نشریه گرتا تونبرگ (فعال نوجوان محیط زیست)، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و کامالا هریس، نخستین معاون اول رئیس جمهور زن تاریخ ایالات متحده‌ آمریکا بوده‌اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا