اخبار روزبرندهای تکنولوژیکبرندهای شخصیبرندینگ

قطعه زمین دیجیتالی در متاورس با قیمت ۲.۴۳ میلیون دلار فروخته شد

یک قطعه زمین دیجیتالی در پلتفرم بازی آنلاین واقعیت مجازی دی سنترالند به ارزش ۲.۴۳ میلیون دلار ارز دیجیتال فروخته شد که قرار است در آینده از این زمین به عنوان یک مرکز خرید مجازی استفاده شود.

قیمت این زمین کمی بیشتر از قیمت متوسط خانه در منهتن و بسیار با ارزش تر از یک خانه در سانفرانسیسکو است.

گروه متاورس یکی از زیرمجموعه‌های Tokens.com خرید این زمین دیجیتال را به ارزش ۶۱۸ هزار رمزارز مانا یا حدود ۲.۴۳ میلیون دلار انجام داده است. مانا ارز دیجیتال رسمی پلتفرم دی سنترالند محسوب می‌شود که کاربران با استفاده از آن می‌توانند دارایی‌های این فضای دیجیتال را خرید و فروش کنند.

این قطعه زمین مجازی به یک مرکز خرید دیجیتال تبدیل خواهد شد که به دلیل رشد تجارت الکترونیک حاصل شده از شیوع ویروس کرونا، در آینده موارد استفاده بسیار زیادی خواهند شد.

از زمانی که فیسبوک نام شرکت خود را به متا تغییر داد، علاقه اکثر شرکت‌ها به متاروس نیز به شدت افزایش پیدا کرد. انتظار می‌رود در آینده شرکت‌های بیشتری به خرید زمین‌های مجازی روی آورند و این املاک دیجیتال با قیمت‌های بسیار زیادی فروخته شوند. از طرفی دیگر توکن‌های رمزگذاری شده مرتبط به متاورس اخیرا افزایش پیدا کرده‌اند و مانا در هفته گذشته تقریبا ۶۰ درصد رشد داشته است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا