برندهای تکنولوژیکبرندینگ

فیس بوک مسنجر، پیام های دایرکت اینستاگرام را دریافت می کند

سال گذشته ، فیس بوک طرحی را برای ادغام سه شبکه بزرگ پیام رسانی خود اعلام کرد: واتس اپ ، فیس بوک مسنجر و دایرکت اینستاگرام. جمعه گذشته The Verge از اولین قدم به سوی این طرح خبر داد: فیس بوک مسنجر پیام­های دایرکت اینستاگرام را دریافت می­ کند.

علاوه بر ارتباط متقابل بین کاربران اینستاگرام و فیس بوک ، این بروزرسانی نویدبخش ظاهری جدید و رنگی، ایموجی ها و امکان جابجایی برای پاسخ دادن به پیام ها است. اگر پیام رسان اینستاگرامی خود را به روز رسانی کنید، آیکون آن به لوگوی فیس بوک مسنجر تغییر خواهد کرد.

فیس بوک گفت: تعداد  کمی از افراد توانسته ­اند این ویژگی جدید را برای پیام رسان اینستاگرام خود فعال کنند. ما امیدوارم آن­ها از این تجربه لذت ببرند و منتظریم تا بتوانیم این ویژگی را در کشورهای دیگر نیز راه­ اندازی کنیم.

بزرگترین برنامه پیام رسان در جهان واتس اپ است که طبق آمار Statista حدود دو میلیارد کاربر فعال ماهانه  دارد. فیسبوک مسنجر دومین سرویس در لیست استاتیستا است که 1.3 میلیارد کاربر دارد و پس از آن برنامه WeChat چین با 1.2 میلیارد کاربر در دسترس است. حرکت بزرگ بعدی برای فیس بوک ادغام واتس اپ و فیس بوک مسنجر خواهد بود که یک شبکه فوق العاده 3.3 میلیارد کاربری ایجاد می­ کند و حدود 43 درصد از جمعیت جهان را در یک سرویس پیام رسانی واحد در بر می گیرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا