برندهای تکنولوژیکبرندینگ

زمان برگزاری نمایشگاه اتصالات اشتوتگارت تغییر کرد

شرکت نمایشگاهی مک بروکز اعلام کرد که نمایشگاه­­ اتصالات اشتوتگارت که قرار بود در محل نمایشگاه‌های اشتوتگارت آلمان در ۱۸ تا ۲۰ می‌۲۰۲۱ برگزار شود را به ماه نوامبر موکول می‌کند.

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت اتصال دهنده‌ها و اتصالات، از ۹ تا ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. برگزار‌کنندگان می‌گویند این تصمیم به دلیل بیماری همه گیر کرونا و در پی گفت‌وگوی ماه‌های اخیر با غرفه داران و بازدید‌کنندگان اخذ شده است. عدم اطمینان در مورد ادامه محدودیت‌های سفر به دلیل “شخصیت بین‌المللی” این نمایشگاه از عوامل موثر در تصمیم گیری بود.

درپی این تصمیم، شرکت نمایشگاهی مک بروکز اعلام کرده است که نمایشگاه اتصالات ایتالیا که قرار بود در همان تاریخ در ماه نوامبر برگزار شود، به دلیل همپوشانی دو نمایشگاه از بابت غرفه دار و بازدید‌کننده به تعویق می‌افتد. اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ‌های جدید نمایشگاه اتصالات ایتالیا بعداً اعلام خواهد شد.

نمایشگاه اتصالات اشتوتگارت گل سرسبد برند جهانی نمایشگاه اتصالات (Fastener Fair) و محل اصلی دیدار اهالی صنعت اتصالات است. این نمایشگاه که در سال ۲۰۱۹ پذیرای ۹۸۷ غرفه دار از ۴۵ کشور و ۱۲.۰۷۰ بازدید‌کننده از ۹۰ کشور بود، بخشی از یک مجموعه از رویدادهای تجاری هدفمند برای این صنعت است، که درکشورهای مختلف من جمله ایتالیا، ترکیه، فرانسه، هند، مکزیک و امریکا نیز با همین نام برگزار می‌شود.

منبع: گسترش

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا