برندهای تکنولوژیکبرندهای شخصیبرندینگ

استفاده از ماسک صورت چگونه برند شخصی شما را تقویت می کند

استفاده از ماسک صورت، فواید سلامتی اثبات شده ای را در این دوران به همراه دارد. ما در برابر ویروس کرونا بی سلاح نیستیم. ماسک ها یکی از قدرتمندترین سلاح­هایی هستند که برای کاهش سرعت بیماری و جلوگیری از شیوع باید استفاده شوند.

این ماسک ها برای برند شخصی شما نیز می­توانند پر مزیت باشند. مهم ترین نکته در خصوص استفاده از ماسک این است که نشان می­ دهد شما فرد مسئولیت پذیری هستید و برای دیگران ارزش قائلید. اکنون می­ دانیم که استفاده از ماسک صورت برای کسی با کوید-19 مثبت، جهت جلوگیری از آلوده کردن دیگران اثر بخشی مهمی دارد. با نشان دادن حس همدلی و اینکه احساس دیگران را درک می­ کنید، نشان می­دهید که عضو مفیدی برای جامعه هستید.

این کار دقیقا مانند عطسه کردن در آرنج یا نگه داشتن در برای شخصی که پشت سر ما است، کاری طبیعی است و به این وسیله تصدیق می­ کنیم که عضوی از این جامعه هستیم.

سازمان­ها، دفاتر و شرکت­ها ممکن است پوشیدن ماسک را اجباری کنند و هستند افرادی که سعی می­ کنند با این کار مخالفت کنند، به یاد داشته باشید آنچه می پوشید چیزهای زیادی را در مورد شما نشان می­ دهد.

افرادی که ماسک می­ زنند وفاداری خود را به آن سازمان یا شرکت نشان می­دهند.

ماسک شما می­تواند ارزش­ های شما را به اشتراک بگذارد، علاقه مندی­ ها و شخصیت شما را برجسته سازد. اگر دوست دارید چهره واقع بینانه تری از خودتان نشان دهید می­ توانید از ماسک­های صورت شفاف استفاده کنید. در هنگام انتخاب ماسک، یک ( یا چندتا)  مدل ویژه برای خود انتخاب کنید. البته به یاد داشته باشید که آن را بپوشید ، در غیر این صورت با جا گذاشتن آن روی میزکارتان هیچ کدام از این مزایا وجود نخواهد داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا